As Belezas do Brasil

kim jesteśmy

Rewia Latino As Belezas do Brasil to unikalna żeńska formacja taneczna! Składa się z profesjonalnych tancerzy i choreografów, instruktorów szkół tańca i festiwali tanecznych. Zespół regularnie uczestniczy w telewizyjnych programów rozrywkowych i eventach premium. Rewię współtworzą osoby wywodzące się z Brazylii, Kenii, Kongo, Kolumbii, Kuby i oczywiście z Polski. Zespół na stałe współpracuje z konkursem piękności – Miss Egzotica Poland. Z tego konkursu wywodzą się liderki projektu; Jacky Maina – Miss Egzotica 2010, Vice Miss 2013 – Marta Jaoko oraz Vice Miss 2018 Natasha Amelo.

Rewia latino ma przygotowane zmysłowe choreografie w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier z Rio de Janeiro, Bangkoku, Miami.

Show taneczny to energetyczne pokazy i animacje np. karnawał Rio de Janeiro, Havana fever, Carmen Miranda show, sexy urbano nuevo, salsa animation czy Broadway samba!  Zespół na stałe współpracuję z muzyką live – brazylijski zespół perkusyjny Sambalada czy Sereia de Varsovia, kubańskim projektem muzycznym Yaremi Mercedes lub Havana Dreams i Jose Torres. Zespół współpracuje z legenda sceny klubowej w Polsce DJ’em Ed Szynszylem

 

Choreografem i liderem zespołu jest Marta Jaoko, będąca na co dzień tancerka i choreografka Teatru Muzycznego w Gdyni. Zespół posiada swoją sale prób, magazyn, management  to agencja artystyczna ES PRODUCTION.

Show Rewii Latino to jedyne w swoim rodzaju widowisko w Polsce!

„Piękności z Brazylii” (tłumaczenie z portugalskiego”As Belezas do Brasil”) mają na swoim koncie ponad kilkaset występów m.in.:

-Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2013 w Teatrze Narodowym

-Finał wyborów Miss Egzotica International

– Rewia Latino z Jose Torresem na zakończenie Festiwalu Kuchni i Kultur Świata Tarnów 2021

-Wraz z Krzysztofem „KASĄ” Kasowskim otwierały polskie eliminacje do Eurowizji 2011

-Sylwester z TVP 1 – Jaka to melodia? 2014

-Półfinał 7 edycji MAM TALENT -Letnia trasa klubowa z Ballantine’s Brasil

-Jako jedyne wystąpiły u boku światowej gwiazdy rapu 50 Centa podczas jego wizyty w Polsce!

-Występy na najważniejszych imprezach sylwestrowych Polski np. Narvil Prestige Night z Miss Polonia 2016, 15 lecie firmy Ubisoft, karnawał w Hotelu Intercontinental, i inni.

GATUNEK:

SAMBA BRASIL, SAMBA AXE, PERFORMANCE, BRASIL SHOW, LATINO SHOW, BRASIL FUNK

 

CZŁONKOWIE:

Ania Grześkowiak, Dominika Bąk, Izabela Meldo, Angelica Infantry, Acyliz Katell,

Jacky Maina, Marta Jaoko, Aleksandra Lemba, Rebeca Lessa, Natasha Amello, Flaunnette Mafa.

Zapraszamy do współpracy!